Po aplikácii kyseliny do pier mi ostali hrčky. Je šanca, že ešte zmiznú?

Zodpovedané
22. júl 2024

Dobrý deň,

viackrát mi bola aplikovaná kyselina hyalurónová do pier a vytvorili sa mi hrčky z vnútornej strany a aj z vonkajšej.

Je šanca, že zmiznú?

Hylázu odmietam, nakoľko v minulosti som mala zlú reakciu.

Ďakujem

Dobrý deň,

otázne je, čo spôsobuje hrčky. Či sú to zvyšky samotnej kyseliny hyalurónovej alebo jazvovité zhluky okolo miest aplikácie.

Okrem hylázy a potom už len počkať sa spontánnu resorbciu/vstrebanie materiálu alebo samotnej jazvovej kontraktúry tkaniva, nemáte.

Nie som veľmi fanúšikom prehnaného objemu fillermi na báze kyseliny hyalurónovej.
Riešili ste to s lekárom, ktorý fillery aplikoval?