Po akej dobe by som mala vidieť úbytok kyseliny?

Zodpovedané
12. jan 2024

Dobrý deň,

v októbri 2023 mi bola aplikovaná KH Revolax do nosovoústnych vrások. Približne po 1,5 mesiaci sa mi vytvorili hrče na oboch stranách. Hrče sú väčšie ako aplikovaný material. Je to aj vidieť na oko.

8.1.2024 som bola u pána doktora a riešil to ozónom a malým množstvom hylázy.

Po akej dobe by som mala vidieť úbytok kyseliny?

Zápal to vraj nie je. Ja si to ale v tých miestach cítim teplejšie.

Nie je vhodné pre istotu brať antibiotiká?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade komplikácií je potrebné riadiť sa pokynmi lekára.

On má o Vás všetky potrebné informácie a vie aj celý priebeh zákroku aj stavu pred a po ňom.

Vo všeobecnosti by efekt hyázy mal byť viditeľný v dňoch, ak nie hodinách. Antibiotická liečba v tomto čase už asi nemá efekt. Ak tak v čase aplikácie materiálu alebo zákroku.