Môžem podstúpiť výplň vrásky botoxom alebo kyselinou hyalurónovou, keď mám autoimunitné ochorenie?

Zodpovedané
21. okt 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Môžem podstúpiť výplň vrásky botoxom alebo kyselinou hyalurónovou, keď mám autoimunitné ochorenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

teoreticky áno. Záleží však od toho, že aký typ ťažkostí máte, akú máte liečbu, ako Vaše telo reaguje na drobné zákroky.

Pri každom zákroku hrozí istá miera rizika vzniku komplikácií. Ak riziko prevažuje benefit, zákrok nie je vhodný.

Benefit závisí od závažnosti Vášho problému.