Môžem podstúpiť reoperáciu prsníka, ktorú mi preplatí poisťovňa?

Zodpovedané
16. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom reoperácie.

Ak som mala v minulosti augmentáciu jedného prsníka na odporúčanie od psychiatria, je možné podstúpiť reoperáciu a aby bol zákrok opäť cez poisťovňu?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím že to je otázka priamo pre chirurga/nemocnicu, kde ste boli na operačnom zákroku vtedy. Poisťovne zvyknú meniť podmienky so zmluvnými lekármi.

Ja Vám v tomto prípade konkrétne poradiť neviem.

Záleží od dôvodu operácie/reoperácie. Priebehu od poslednej operácie a podobne.