Môžem podstúpiť augmentáciu, keď mám potravinové alergie?

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobrý deň,

už dlhšie uvažujem o zväčšení pŕs. Na základe mnohých výborných recenzií a odporúčaní mojich známych, mam o tento zákrok záujem práve u Vás.

Mám potravinové alergie, ktoré sa mi prejavia ekzémom a na jeseň a jar sezónou nádchou (na lieky alergická nie som).

Môžem podstúpiť tento zákrok, keď sa vykonáva v celkovej anestézii?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ďakujeme za dôveru.

Alergie na potraviny nie sú kontraindikácia na výkon v estetickej plastickej chirurgii.

Budeme sa tešiť, na konzultáciu sa môžete objednať u sestričky 0948 344 922 .

Pekný deň.