Môžem absolvovať lipolýzu podbradku, keď mi zistili koloidný uzol?

Zodpovedané
24. júl 2023

Dobrý deň,

zistili mi na štítnej žľaze koloidný uzol, veľký 0,4 cm. Chcem absolvovať lipolýzu podbradku.

Dá sa ju vykonať aj pri takomto náleze?

Ďakujem

Dobrý deň,

štítna žľaza sa nachádza omnoho nižšie, čiže nemá vplyv na podbradok.
Z tohto anatomického hľadiska nie je problém absolvovať lipolýzu.

Avšak injekčnú lipolýzu nevykonávam a rovnako nie som ani odborník na patológiu štítnej žľazy. Čiže nie som kompetentný pre odborne záväzné odporúčanie.