Môžem absolvovať konzultáciu ohľadom zväčšenia pŕs ešte počas dojčenia, alebo sa mám objednať až po odstavení?

Zodpovedané
27. jún 2021

Dobrý deň,

dojčím ročne dieťa, mlieka už nemám veľa. Tým pádom prsia nie sú naliate. Sú skôr prázdne a ovisnuté. Je to dojčenie skôr už len na upokojenie. Som už roky rozhodnutá, že zväčšenie pŕs chcem absolvovať u Vás.

Môžem absolvovať konzultáciu ešte počas dojčenia, alebo sa mám objednať až po odstavení?

Ďakujem

Dobrý deň,

orientačná konzultácia už môže byť aj počas dojčenia. Najdôležitejší faktor je, aby sa prsia už výraznejšie nemenili po ukončení dojčenia.

Operácia by mala byť najskôr 6 týždňov po skončení dojčenia. Odporúčame však kvôli hormonálnym zmenám počkať aj dlhšie (3 - 6 mesiacov).

Pristupujeme k tomu individuálne 🙂