Mala by som bradavky vyššie, keby mám vysoký profil?

Zodpovedané
23. aug 2021

Dobrý deň,

som rok po operácii a bradavky sa mi zdajú nízko. Mám stredný profil.

Mala by som bradavky vyššie, keby som mala vysoký profil?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete, či máte tvar okrúhleho implantátu alebo slzičkový tvar.

V prípade okrúhleho tvaru pomôže výmena za anatomický/slzičkový.
Ak je ale pozícia dvorcov príliš nízko a nepomôže ani výmena za iný tvar implantátov prípadne ich zosunutie do nižšej polohy pri operácii, tak je potrebné uvažovať aj o modelácii/mastopexii.

Pri mastopexii vieme posunúť dvorce do vyššej polohy bez zásahu do implantátov.

Obávam sa, že len výmena za vysoký profil nebude stačiť pre výraznejší efekt - posun o viac ako 1 - 2 cm.