Ktorú kliniku odporúčate na zväčšenie prsníkov?

Zodpovedané
29. júl 2022

Dobrý deň,

zvažujem zväčšenie prsníkov.

Aké vyšetrenia budú potrebné?

Ktorú kliniku odporúčate?

Aké sú čakacie doby?

Ďakujem

Dobrý deň,

operácia zväčšenia prsníkov pomocou silikónových implantátov sa vykonáva v celkovej anestézii. Sú potrebné predoperačné vyšetrenia krvi a zdravotného stavu, interné predoperačné vyšetrenie. Vie ho urobiť aj Váš praktický/obvodný lekár.

Konkrétny zoznam potrebných vyšetrení dostanete od plastického chirurga na osobnej konzultácii.

Tá je nevyhnutná aj pre určenie optimálneho postupu na dosiahnutie Vami želaného výsledku.
Nie každý je vhodný a nie všetko sa dá dosiahnuť.

Odporúčam absolvovať viacero konzultácii na rôznych klinikách u rôznych lekárov.
Urobíte si tak lepší prehľad a vyberiete lekára, voči ktorému budete mať najvyššiu dôveru.
Predsa je to rozhodnutie na celý život a je vždy spojené s istým rizikom vzniku komplikácií.

Čakacie doby zvyčajne súvisia s obľúbenosťou chirurga. Čím má viac klientely, zrejme budú aj čakacie doby dlhšie na konzultácie aj operácie.
To samozrejme, ale nemusí súvisieť s vznikom komplikácií. Tie môžu vzniknúť vždy.

Najdôležitejšie v celom procese rozhodovania sú osobné konzultácie.