Ktorá súkromná klinika v okolí Martina sa zaoberá možnosťou odoperovania kostných výrastkov?

Zodpovedané
19. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti odobratia kostných výrastkov. Jeden mám na čele. Nie je síce veľký, ale púta pozornosť.

Ktorá súkromná klinika v okolí Martina sa zaoberá možnosťou odoperovania kostných výrastkov (osteofytu)?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ nemám takýto prehľad. Dôležité bude zistiť príčinu výrastku, od toho závisí aj spôsob a rozsah odstránenia okolitých tkanív.

Má k tomu čo povedať aj ortopéd, nielen plastický chirurg.