Koľko by ma stálo odstránenie nadbytočného tuku?

Zodpovedané
31. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom operácie brucha.

Brucho mám veľké a vyzerám ako v 9. mesiaci tehotenstva. Snažím sa jesť zdravšie a obmedzovať sladké.

Koľko by ma stálo odstránenie nadbytočného tuku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

závisí to od viacerých faktorov,

Jedná sa len o zmenšenie množstva tuku? Alebo aj odstránenie previsu kože?

Tuk sa nachádza aj/prevažne v oblasti brušnej dutiny (v tom prípade je to chirurgicky neriešiteľné). Máte aj disastázu priameho brušného svalstva?

Na všetky otázky a aj či ste vhodná na operáciu sa najviac dozviete na osobnej konzultácii u plastického chirurga akého si zvolíte.