Je možné, že aplikácia butoloxínu a kyseliny hyalurónovej na výrazné vrásky hnevu nezabrala?

Zodpovedané
29. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom zákroku, ktorý som podstúpila.

Je možné, že aplikácia butoloxínu a kyseliny hyalurónovej na výrazné vrásky hnevu nezabrala?

Vrásky hnevu sú stále veľmi výrazné a mračenie sa je bez obmedzenia.

Je riešením doplnenie, dopichnutie, alebo to bude zbytočné?

Je možné riešiť tento problém aj iným spôsobom?

Ďakujem

Dobrý deň,

tieto metódy sú síce dočasné ( 6 - 24 mesiacov), ale výsledok by mal byť určite rozpoznateľný.
Niektoré nedokonalosti na tvári môžu byť tak výrazné, že nemusí byť úspech 100%.
Vždy je mnoho ďalších možností ale postupuje sa zvyčajne od menej po tie viac náročné.

Ak ste stav a nespokojnosť riešili s pôvodným špecialistom, odporúčam navštíviť iného podľa starostlivého výberu. Ideálne takého, ktorý používa viacero rôznych techník vrátane operačných. V takom prípade Vám vie odporučiť zákrok a metódu "na mieru".

Do úvahy prichádzajú operácie, výplne tukom, dermálnym transplantátom, niťami, kombináciou rôznych výplní kyseliny hyalurónovej.