Je možné v deň operácie zmeniť veľkosť implantátov?

Zodpovedané
15. okt 2021

Dobrý deň,

idem si dať zväčšiť prsia.

Je možné v deň operácie zmeniť veľkosť implantátov?

Začínam rozmýšľať o ešte väčších.

Ďakujem

Dobrý deň,

je to možné, ak má lekár/klinika daný typ a veľkosť na sklade.

V našom prípade, používame viacero značiek a tým pádom máme na sklade veľa kusov implantátov ale len tie, ktoré sme objednali pre pacientky na najbližšie dni. Ak si vyberiete niečo, čo nie je na sklade, môže trvať až pár dní, kým to príde.

V mojej praxi, ak ste nie istá, tak absolvujte aj viacero konzultácií, aby sme výber zúžili na maximálne 2 varianty.