Je možné upraviť asymetriu po augmentácii fixačným pásom?

Zodpovedané
14. nov 2018

Dobrý deň,

zaujíma ma Váš názor na použitie fixačného pásu po augmentácii. Ide o to, že jeden prsník mám plnší než druhý. Dvorce sú v jednej línii a symetrické.

Myslíte, že by nosenie pásu malo svoj význam, keďže tlakom by sa prsník nezmenšil, len sa posunul dole?

Nemohol by tak vzniknúť nejaký vizuálny problém?

Ďakujem za Váš názor

Dobrý deň,

podľa foto, ktorú ste poslali, máte aj implantáty aj modeláciu prsníkov.

Neviem posúdiť ako dlho ste od operácie. Podľa toho totiž vie byť pás nápomocný,ale aj neúčinný alebo skôr na škodu veci. Záleží aj od stavu aký ste mali pred operáciou a aký typ operačnej techniky a aký typ implantátov máte vložené.

To je príliš veľa faktorov na to, aby som sa Vám vedel vyjadriť tak, aby ste si neublížili.

Rozhodne kontaktujte svojho chirurga a poraďte sa s ním o vhodnom postupe. Je to najistejšia možnosť.