Je možné počas labioplastiky odstrániť nadbytočnú kožu medzi vaginálnym a análnym otvorom?

Zodpovedané
20. jún 2022

Dobrý deň,

mám 22 rokov a zaujímam sa o labioplastiku. Mám veľké pysky ohanbia a sú veľkostne neuveriteľne rozdielne. Spôsobujú mi bolesť pri chôdzi a je to pre mňa veľký estetický a psychický problém. Navyše mám ako keby nadbytočnú kožu medzi vaginálnym otvorom a tým análnym.

Môže mi chirurg odstrániť aj túto nadbytočnú kožu?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

podľa popisu to neviem s istotou tvrdiť, ak to nie je problém varixov.

Je nevyhnutné absolvovať konzultáciu. Môžete aj chirurga, aj gynekológa a plastického chirurga.