Je možné odstránenie dvojitej brady?

Zodpovedané
26. feb 2020

Dobrý deň,

som po úraze tváre (bike-10 rokov),kedy mi museli amputovať čelustné kĺby. Náhrady nemám. Bojím sa absolvovať tak náročnú operáciu.

Je možné odstrániť, resp. upraviť dvojitú bradu, keď mi následkom úrazu došlo k posunu sánky dovnútra cca 1,5 cm?

Mám otvorený zhryz a tým pádom aj zmenu svalov - asymetriu.

Koľko asi stojí taký zákrok?

Je možná spoluúčasť zdravotnej poisťovne?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

myslím, že v tomto konkrétnom prípade by ste malí skôr riešiť tento problém so stomatochirurgami.

Plastický chirurg Vám nepomôže s príčinou a následok len minimálne ovplyvní.