Dá sa upraviť priehlbinka na brade?

Zodpovedané
11. apr 2020

Dobrý deň,

moja dcéra má jamku - priehlbinu na brade a veľmi jej to vadí.

Dá sa urobiť aj trvalá korekcia, či iba vypĺňanie kyselinou hyalurónovou?

Ďakujem

Dobrý deň,

postupov v tomto prípade je viac. Otázne je aký efekt očakáva Vaša dcéra, koľko má rokov? Pred dospelosťou by som zákrok nerobil ak nie je odchýlka od normy príliš výrazná.

Výplň nielen kyselinou ale aj tukom, okolitým tkanivom a iné chirurgické riešenia by boli obsahom osobnej konzultácie. Vyberte a absolvujte aj viacero konzultácií. Môžu byť ponúknuté rôzne riešenia.