Dá sa odstrániť výrastok medzi riasami?

Zodpovedané
28. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už roky mám výrastok medzi mihalnicami. Vyzerá to ako bradavička, ktorú si musím každý deň prekryť čiernou špirálou, aby som nemala medzeru medzi mihalnicami.

Bola som u očnej tak sa máme dohodnúť o postupe odstránenia.

Myslíte, že sa to bude dať odstrániť?

Nepoškodia mi oko?

Narastú mi tam mihalnice?

Bolo by lepšie si to dať odstrániť v plastickej alebo v kožnej ambulancii?

Ďakujem

Dobrý deň,

oko Vám určite nepoškodí nik, ak si to nebudete skúšať odstrániť sama.

Myslím, že najvhodnejšie to bude riešiť s očným lekárom, keďže sa rana bude dotýkať rohovky, aby nedošlo ku jej poraneniu stehmi.

Zväčša na tom mieste už riasy nerastú, bohužiaľ.