Dá sa odstrániť spálenina po sekcii?

Zodpovedané
15. aug 2020

Dobrý deň,

pri sekcii pod rezom mi vznikla spálenina. Je škaredá, hojila sa pol roka stále mám následky.

Je možné odstrániť ju?

Hradí zákrok poisťovňa?

Ďakujem

Dobrý deň,

zrejme korekcia v štátnej nemocnici so zmluvami so zdravotnými poisťovňami bude hradená.

V súkromnom zaradení bude pravdepodobne ako estetický výkon hradený pacientom. Rádovo 200 - 300 eur pri väčšej jazve. Záleží od kliniky a rozsahu vašej jazvy.

No ani po zákroku jazva nezmizne. Je snaha o jej nenápadnosť.

Skúsený lekár Vám povie pri konzultácii vzhľadom na jazvu, koľko percentné zlepšenie môžete očakávať.