Aký máte názor na Aptos nite?

Zodpovedané
6. mar 2021

Dobrý deň,

rozhodujem sa pre Aptos nite.

Aký je Váš názor na ne?

Ďakujem

Dobrý deň,

aplikácii nití sa špeciálne nevenujem v takom rozsahu, aby som bol kompetentný na ich porovnávanie a odporúčanie.

Vyberte si lekára a na osobnej konzultácii preberte všetky možnosti aké ponúka pre dosiahnutie výsledku po ktorom túžite.

Neobmedzoval by som sa na konkrétnu značku čohokoľvek. V medicíne to voláme "in my hands", znamená to, že v mojich rukách môže fungovať skvele technika, ktorá v rukách iného lekára nefunguje dostatočne dobre.

Viacero konzultácií u rôznych lekárov je najlepším riešením.