Aký je Váš názor na zväčšenie pier kyselinou hylaurónovou počas dojčenia?

Zodpovedané
7. júl 2021

Dobrý deň,

zvažujem zväčšenie pier, ale ešte dojčím.

Aký je Váš názor na zväčšenie pier kyselinou hylaurónovou počas dojčenia?

Vraj sa látka do mlieka nedostane - názory sa líšia.

Dá sa absolvovať zákrok s tým, že mamička pár dni nebude svoje dieťatko dojčiť a bude si odsávať mlieko?

Ďakujem

Dobrý deň,

počas dojčenia nie je odporúčaný žiaden estetický zákrok. A to najmä kvôli tomu, že mnoho postupov nie je testovaných pre takéto situácie.

Ja osobne odporúča estetické zákroky až po skončení dojčenia.