Aký je rozdiel medzi kolagénovými niťami, cogy a mezoniťami?

Zodpovedané
8. okt 2022

Dobrý deň,

chcem si aplikovať nite pod kožu. Viem, že existujú nite, ktoré sa aplikujú na pokožku. Tým sa chcem vyhnúť.

Aký je rozdiel medzi kolagénovými niťami, cogy a mezoniťami?

Ďakujem

Dobrý deň,

technológie napredujú, ale je chybou si myslieť, že každý modernejší prípravok je vhodný pre každého. Nie je.

Každý má odlišný vstupný stav a očakávania. Ku podobnému výsledku pri rôznom vstupnom stave musíme logicky použiť iné metódy.

Mesoniť majú efekt spevnenia tesne pod pokožkou a podobný efekt majú kolagénové nite.
Naopak liftovacie nite sa aplikujú hlbšie na "podvihnutie" ochabnutých tkanív.
Často sa kombinujú.

Najdôležitejšie je na nitiach kto a kam ich aplikuje. Pretože aj najkvalitnejší a najdrahší materiál nezaručí výsledok pri nevhodnom použití.

Preto hľadajte nie materiál ale lekára, ktorému budete dôverovať.

Opatrne s priliš "marketingovými" informáciami. Lekár, ktorý má veľa skúseností a super výsledky, nemusí byť prehnane aktívny "marketingovo".

Pozor pred lekármi a klinikami, ktorí neuvádzajú negatíva, kontraindikácie a nežiadúce účinky.