Aký je najvhodnejší spôsob zmiernenia nosovoústnych záhybov?

Zodpovedané
23. júl 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Aký je najvhodnejší spôsob zmiernenia nosovoústnych záhybov?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa tejto foto si nemyslím, ze nosovoústne zhyby sú problém estetiky tváre.

Chcelo by to foto/video z viacerých uhlov alebo najlepšie osobné stretnutie. Bez toho sa nedá tvár posúdiť komplexne aj v rámci prirodzenej mimiky a výrazu tváre.

Podľa tejto foto by som sa možno zameral na poklesnuté kútik úst, podbradok, teoreticky facelift a/alebo doplnenie objemu v lícnych oblastiach.

Samozrejme všetky zákroky majú svoje riziká a úskalia, preto neexistuje ideálne riešenie pre každého ani pri podobnom stave. Ak Vás niekto nahovára na výplň nosovoústnych rýh, nerobte to.