Ako sa zbavím zbytočnej kože po schudnutí?

Zodpovedané
10. júl 2021

Dobrý deň,

schudla som takmer 50 kg, ale moje telo vyzerá ešte horšie ako pred diétou. Všade samá ovisnutá koža, najmä na bruchu a na vnútornej strane stehien.

Ako sa zbavím zbytočnej kože?

Ďakujem

Dobrý deň,

tu je jediný spôsob - operácia so vznikom relatívne rozsiahlych jaziev na miestach, kde sa vedú rezy, ktorými odstraňujeme nadbytočnú previsajúcu kožu.

Tieto operácie sa volajú na bruchu abdominoplastika, na končatinách lifting stehien, ramien.

Tieto operácie sú časovo aj finančne dosť náročné. AJ čo sa týka doby hojenia. Nie je to zákrok, po ktorom ste za 2 týždne fit.

Absolvujte aj viacero konzultácií na rôznych klinikách, kde sa týmto zákrokom venujú častejšie.