Ako sa dá zbaviť vačku pod očami?

Zodpovedané
28. nov 2020

Dobrý deň,

mám niečo po 30tke a trápi ma takýto vačok pod okom. Mám pocit, že vekom je viac viditeľný. Pritom na druhej polovici tváre ho nemám.

Je nejaká možnosť, aby som sa toho zbavila?

Dá sa s tým niečo robiť, aby sa to zmenšilo, alebo úplne odstránilo?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie je vhodné sa vyjadrovať len z fotografie časti tváre, bez ozrejmenia okolia, dynamiky pohybu okolitých tkanív pri mimike za nejasných svetelných podmienok (tiene a odlesky).

Len veľmi orientačne, by sa dalo pomôcť doplnením malého množstva objemu v oblasti lícnych kostí.