Ako sa dá odstrániť podbradok?

Zodpovedané
25. okt 2019

Dobrý deň,

mám podbradok. Chudnúť už nechcem, je to skôr geneticky problém. Pýtala som sa jednej doktorky na injekčnú lipolízu, ale to je vraj slabé.

Je na to vhodné slim lipo alebo water jet?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak väčšinu stavu tvorí nadbytočné tukové tkanivo a zároveň je koža pružná, že má kapacitu sa prispôsobiť po odstránení tuku, tak liposukciou.

V tom prípade je riešenie liposukcia podbradku. Druh liposukcie nie je podstatný ak to robí skúsený chirurg.

Pri prebytočnej koži je potrebné riešiť aj následne ochabnutie.