Ako dosiahnuť pri operácii efekt čo najplnšieho dekoltu?

Zodpovedané
5. nov 2018

Dobrý deň ,

chcela by som sa opýtať na Váš názor, ktorá značka implantátov vie vytvoriť úplne najplnší dekolt na normálnej postave.

Je vhodnejší implantát B-lite alebo Eurosilicone?

Zrejme by to mal byť vysoký, alebo extra vysoký profil. Počula som, že Mentor majú novinku Memory gel Xtra, ktorý sľubuje "nadupaný dekolt", ale vraj sú vhodné iba pre chudé ženy.

Zároveň som sa chcela opýtať aj na moju situáciu. Som 6 mesiacov po augmentácii symetrických pŕs rovnakého základu a pri použití rovnakej veľkosti implantátov.

Po operácii sú však prsia úplne odlišné. Jeden prsník je okrúhly a druhý je plochý.

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede

Dobrý deň,

značka implantátov nemá vplyv na to ako bude prsník vyzerať po operácii ak sú implantáty rovnakých rozmerov a typu silikónového obalu a gélu v nich. Rozumiete správne tomu, že implantát by mal byť vysokej/extra vysokej projekcie.

To však ale neznamená, že ak budú prsia väčšie s "nadupanejším" dekoltom, že budú aj krajšie. Estetika a vnímanie krásy nie je matematika, čiže nie je len jeden správny výsledok ale koľko ľudí, toľko chutí.

Rozhodne si nechajte poradiť skúseným plastickým chirurgom. Vloženie implantátov väčších ako je na vaše tkanivá vhodné, si môžete zarobiť na poriadne problémy a už to nebude len o bolesti chrbáta.

Jednej žene ten istý implantát môže byť jej totálne maximum čo sa vmestí a u druhej s inou postavou nemusí byť s tými istými implantátmi zmena ani viditeľná.

Každá značka ma isté výhody ale aj nevýhody. Navštívte lekára, ktorý pracuje s viacerými značkami alebo viacerých chirurgov osobne a dozviete sa najkonkrétnejšie informácie.