Ako dlho sa u Vás čaká na rhinoplastiku?

Zodpovedané
20. jún 2021

Dobrý deň,

zvažujem rhinoplastiku.

Ako dlho budem čakať na konzultáciu a následne na operáciu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujeme za dôveru a priazeň.

Termíny na konzultáciu sa môžu v čase meniť a aktuálne vám to povie sestrička, ktorá má na starosti túto organizáciu, za čo jej týmto veľmi ďakujem.

Iné termíny sú na jeseň, inak v zime, rozdiel je tiež pred väčšími sviatkami. Iné termíny sú na rôznych miestach kde pôsobím ( Zvolen, Liptovský Mikuláš alebo Poprad).

Najrýchlejšie sa dohodnete telefonicky 0948344922, alebo mailom marian@koperniech.sk.

Tešíme sa na osobné stretnutie.