Aké sú opatrenia pred a po liposukcii?

Zodpovedané
12. jún 2024

Dobrý deň,

dnes som absolvovala konzultáciu u doktora ohľadom liposukcie. Zabudla som sa pýtať na dôležité veci. Na zákrok idem už v utorok. Liposukciu mi bude robiť iba v hornej časti brucha v lokálnej anestéze. Chcela som celé brucho plus boky, ale vraj mi to naraz nevie - nemôže spraviť.

Čo mám pred zákrokom absolvovať?

Dokedy môžem piť a jesť?

Som fajčiarka.

Ako je to pred a po zákroku s fajčením?

Môžem po zákroku absolvovať maderoterapiu a bankovanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky tieto otázky musíte smerovať na lekára a kliniku, kam idete na zákrok.

Každý lekár má svoje odporúčania, vzhľadom na techniky a svoje skúsenosti.
Väčšina ich môže byť podobných ako odporúčam ja, ale rozhodujúce veci sú ukryté v detailoch.