Aké prsné implantáty sú vhodné pre aktívnu športovkyňu?

Zodpovedané
16. okt 2022

Dobrý deň,

rada športujem, behám a cvičím v posilňovni s činkami do 5 kg. Mám 160 cm a 58 kg a chcela by som prsia veľkosti 4. Teraz mám veľkosť 2.

Aké prsné implantáty by ste odporučili pre aktívnu športovkyňu?

Je v tomto prípade vhodné zvoliť značku Polytech alebo nejakú inú?

Ďakujem

Dobrý deň,

značka má len mierny oplyv na výsledok. Vplyv typu povrchu, konzistencie gélu, tvarovania horného pólu sú menej podstatné, ako technika operácie a konkrétny tvar/rozmery implantátu.

Skúsený chirurg používajúci rôzne značky implantátov Vám vie poradiť optimálny postup pre Vami očakávaný výsledok, ak je dosiahnuteľný.

Pre aktívnu športovkyňu je vhodné použiť menšie veľkosti. Fyziku sa oklamať nedá.
Preto by som zvážil požiadavku na veľké prsia.