Aká je cena za augmentáciu?

Zodpovedané
14. nov 2018

Dobrý deň,

chcela som sa informovať o cenách za augmentáciu.

V akých cenových reláciách sa na Slovensku pohybujú ceny za operatívny zákrok zväčšenia prsníkov?

Môže mať zákrok nejaké následky pre prípadné ďalšie tehotenstvo a kojenie?

Ďakujem pekne za odpoveď

Dobrý deň,

cenové relácie sa pohybujú pokiaľ viem od 2500 - 3500 eur vrátane všetkých nákladov /anestézia, lieky, pobyt na lôžku, implantáty, práca lekára a personálu, nájom priestorov, prípadné konzultácie, preväzy, kontroly a komunikácia s personálom aj mimo pracovnej doby a podobne/.

Jednotlivé položky ako aj spôsoby úhrady môžu byť individuálne prispôsobené podmienkam pracoviska.

Všetky platené položky a rozsah starostlivosti je vždy detailne popísaný pri osobnej konzultácii. Vždy odporúčam aj svojim pacientkam absolvovať aspoň 2-3 konzultácie na rôznych pracoviskách urobiť si obraz a rozhľad o možnostiach. je to lacnejšie ako riešiť komplikácie na iných pracoviskách, keď stratíte dôveru ku pôvodnému.

Na konzultácii sa dozviete o všeobecných rizikách, ale a o tých konkrétnych, ktoré sa môžu týkať Vás podľa stavu aký máte pred operáciou.

Ohľadom tehotenstva a kojenia toho už bolo asi popísaného dosť, implantáty nemajú pri dodržaní postupov lege atis a pri vhodne zvolenom tvare a veľkosti priamy negatívny vplyv ani na tehotenstvo ani na kojenie. Avšak 100% kojenie Vám nevie nik zaručiť, keďže je to v princípe nepredvídateľná vec závislá od mnohých faktorov. Silikón sa do tela neuvoľňuje v množstve väčšom ako je silikón, ktorý bežne konzumujeme v pitnej vode a potravinách dennodenne.