Aká bude veľkosť mojich pŕs po operácii?

Zodpovedané
24. nov 2022

Dobrý deň,

som vysoká 167 cm, vážim 61 kg. Mám veľkosť pŕs 75B a čaká ma ich zväčšenie anatomickými implantátmi Nagor XF2 400.

Aká bude ich veľkosť po operácii?

Čo znamená označenie XF2?

Ďakujem

Dobrý deň,

Xf2 je kód označenia tvaru implantátov. Konkrétne tento kód u značky Nagor znamená stredná projekcia a plná výška vo vertikálnom smere s veľkosťou 400.

Orientačne platí, že sa Vám týmto implantátom prsia zväčšia o cca 2,5 - 3 čísla. Tak to ale jednoducho nefunguje v reálnom živote.
Prsia síce môžu byť veľkosti 3, ale na každom hrudníku to môže pôsobiť inak. Veľmi veľký vplyv má tvar hrudného koša.

Ani to že máte košík B, neznamená konkrétnu veľkosť prsníkov.
Na vzhľad prsníkov má veľký vplyv aj poloha a veľkosť dvorcov a množstvo nadbytočnej kože.

Preto sú dôležité konzultácie u rôznych lekárov, aby ste sa v predstavách a očakávaniach zladili s plastickým chirurgom.