Absolvovala som septoplastiku a následne som na oslave tancovala. Porušila som kľudový režim?

Zodpovedané
Dnes o 09:13

Dobrý deň,

pred 10 dňami som absolvovala operáciu septa, tzv. septoplastiku. Na rodinnej oslave som tancovala možno aj 4 hodiny, do nosa ma však nikto neudrel. No teraz mám výčitky, keďže po operácií je nariadený kľudový režim.

Mohlo mi to negatívne ovplyvniť stav?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

asi tušíte čo Vám na to poviem 🙂
Zbytočné riziko.
Komplikácie sa vyskytujú s určitou štatistickou pravdepodobnosťou. Pri nedodržaní odporučaní sa riziko komplikácií zvyšuje.
Neznamená to, že sa problém musí vyskytnúť. Ani to, že ak všetko dodržiavate, že sa žiaden problém nevyskytne.
Je to len zbytočné riziko.