Musím absolvovať kúpeľný pobyt, ktorý mi nariadil zamestnávateľ?

Zodpovedané
Včera o 14:26

Dobrý deň,

pracujem vo firme, kde zamestnanec musí každé 2 - 3 roky absolvovať kúpeľný pobyt, ktorý nám poskytuje zamestnávateľ. Som matka samoživiteľka s dvoma deťmi: 10 a 16 rokov.

2x som už z tohto dôvodu pobyt odmietla, ale teraz mi dali na výber, buď pobyt alebo výpoveď. Nemám moc na výber, aj keď neviem, že ako to urobím s deťmi. Bez práce nemôžem zostať.

Je tento kúpeľný pobyt pre mňa naozaj povinný?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie som si vedomá toho, že by u nejakého zamestnávateľa boli kúpeľné pobyty povinné a ani toho, že by neabsolvovanie takéhoto pobytu mohlo byť dôvodom skončenia pracovného pomeru.

Na finálne posúdenie celej záležitosti mám málo informácií.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk