Je možné vrátiť spoločenskú hru, ktorá bola zabalená v ochrannej fólií a z našej strany bol prečítaný iba návod na použitie?

Zodpovedané
27. sep 2023

Dobrý deň,

chcem sa informovať o možnosti vrátenia tovaru.

Je možné vrátiť spoločenskú hru, ktorá bola zabalená v ochrannej fólií a z našej strany bol prečítaný iba návod na použitie?

Fólia bola odstránená, inak je všetko v neporušenom stave.

Ďakujem

Dobrý deň,

som toho názoru, že ak bola hra kupovaná cez internet (príp. ak bola zmluva uzatvorená mimo prevádzkových priestorov predávajúceho) - t. j. nie v kamennom obchode, ste oprávnení od zmluvy odstúpiť, hru vrátiť a požadovať vrátenie ceny hry (a to bez ohľadu na odstránenie fólie).

Ak ste hru kúpili v kamennom obchode, tak je na predajcovi, či vrátenie hry akceptuje.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk