Ako sa mám brániť, keď dostávam plat ako pri 1. stupni náročnosti?

Zodpovedané
30. okt 2023

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

V zmluve náročnosnosť vypísanú nemám a dostávam plat, ktorý nezodpovedá tejto náročnosti?

Ako sa mám brániť, keď dostávam plat ako pri 1. stupni náročnosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa so zamestnávateľom nedá dohodnúť, odporúčala by som Vám v tejto veci podať podmet na inšpektorát práce.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk