Ako postupovať, keď som zaplatil určitú čiastku pofidérnej web stránke?

Zodpovedané
18. apr 2023

Dobrý deň,

zaplatil som určitú čiastku pofidérnej web stránke. Po zaplatení prišiel mi prišiel email, že odber je aktívny.

Čo mám robiť, keď bol odber zrušený a bolo mi zaslané opätovné platenie na ďalšie určité obdobie?

Pokiaľ nezaplatím, tak vraj to budú riešiť exekučne.

Ďakujem

Dobrý deň,

z poskytnutých informácií nevyplýva, či bola uzavretá riadna zmluva medzi Vami a prevádzkovateľom predmetného webu, či táto zmluva podlieha slovenskému právu, resp. právu niektorého z členských štátov EÚ a už vôbec nie, o aký typ zmluvy ide, či bola uzavretá na dobu určitú alebo nie...

V každom prípade by som Vám odporúčala zaslať prevádzkovateľovi webu výpoveď/odstúpenie od zmluvy a dôkaz o odoslaní výpovede/odstúpenia si uchovať.

Ak by ste mali záujem o podrobnejšie právne poradenstvo v tejto veci, kontaktujte ma prosím e-mailom. Budem potrebovať informáciu, o aký web ide, na základe čoho ste im zaplatili, či Vám nejaké informácie zaslali e-mailom a pod.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk