Môžem dvojmesačnému dieťatku kombinovať Bebu Sensitive s Bebou Comfort?

Zodpovedané
31. máj 2022

Dobrý deň,

moje dieťa má 2 mesiace a pije umelé mlieko Prvý mesiac malo Nutrilon 1, ale ho z neho zapieklo. Prešli sme na Bebu Sensitive a dieťa už kaká každý deň. Stolica je však riedka a tmavozelená.

Je to v poriadku?

Je nutná zmena mlieka?

Môžem kombinovať Bebu Sensitive s Bebou Comfort?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak dieťatko prospieva na váhe, stolica je pravidelná, vetry odchádzajú a nebolí ho bruško, tak farba stolice nie je problém a nie je potrebná zmena mlieka.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička