Mám pokračovať v podávaní mliečnych výrobkov?

Zodpovedané
20. máj 2022

Dobrý deň,

dcérka má 2,2 roka. Keď mala 7 mesiacov, tak jej zistili alergiu na mliečnu bielkovinu. Ako 1,5 ročná bola znovu testovaná a hodnoty boli podobné. Avšak lekár povedal, že sú nízke.

Keď teraz skúsi niečo mliečne, tak na tváričke má červené fľaky okolo úst. O pár minút jej zmiznú. Hnačku nemá. Ako bábätko mávala stále hlienové hnačky a chudla.

Mám pokračovať v podávaní mliečnych výrobkov?

Jedna sa o to, že veľmi chce papať to, čo papá staršia dcérka.

Ďakujem

Dobrý deň,

nakoľko má reakcie, nepodávala by som jej nateraz stále mliečne produkty.

Skúste vyskúšať možno opäť o pár mesiacov.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička