Je možné kombinovať Beba Sensitive s Beba Comfort pre štvormesačné dieťa?

Zodpovedané
22. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie mlieka.

Je možné kombinovať Beba Sensitive s Beba Comfort pre štvormesačné dieťa?

Napr. striedať tak, že jedna dávka jedenia bude Beba Sensitive a druhá Beba Comfort. Beba Comfort dcéru po narodení zapekala. Prešli sme preto na Beba Sensitive. Z nej je však jej stolica už takmer úplne vodová (čierno-zelená).

Aký iný postup by ste nám odporúčali?

Dcérka priberá ukážkovo, bruško ju nebolí, pocikanych plienok má tiež dostatok.

Ďakujem

Dobrý deň,

skúsila by som iné mlieka /možno aj úplne inej značky/, ktoré bude k gastrointestinálnemu traktu lepšie pasovať a nebude ju ani zapekať a ani sôsobovať vodovú stolicu.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička