Akú alternatívu odporúčate k mlieku Nutrilon Comfort&Colics?

Zodpovedané
10. nov 2021

Dobrý deň,

trojmesačný syn pije Nutrilon Comfort&Colics 1. Momentálne má toto mlieko výpadok vo výrobe.

Akú alternatívu odporúčate?

Máme prejsť na obyčajnú 1, alebo nejaké comfort inej značky?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete skúsiť aj bežnú jednotkovú verziu a ak má dieťatko koliky, tak k tomu kúpiť probiotiká BioGaia. Je to vždy taký vabank, čo komu sadne. Takže to treba iba skúsiť, nedá sa dopredu povedať.

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis sú prvé kvapky so živými a aktívnymi baktériami.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička