Aké umelé mlieko odporúčate, aby dcérku nebolelo bruško a nemala tmavozelenú stolicu?

Zodpovedané
5. mar 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom umelého mlieka pre moju dvojmesačnú dcéru. Po pôrode som ju dva týždne dojčila, ale stále plakala a bola hladná. Tak som jej začala dávať najskôr Nutrilon Advance 1, ale mávala z neho bolesti bruška. Tak nám po dvoch týždňoch odporučila doktorka Bebu Senzitive 1, ktorú berieme od 19.1.2022. Malá má po nej tmavozelenú a vodnatú stolicu. Doktorka povedala, že môžeme skúsiť Bebu Comfort.

Aké mlieko by ste odporučili vy, aby dcérku nebolelo bruško a nemala tmavozelenú stolicu?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ mliečka treba skúšať. Každému dieťatku sadne niečo iné a nedá sa povedať dopredu, ktoré to bude.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička