Pomôže čínska medicína zmierniť nežiadúce ochlpenie na tvári?

Zodpovedané
15. aug 2023

Dobrý deň,

nie som zrovna typ, ktorý obľubuje návštevy lekárov, takže väčšinu problémov sa snažím si vyriešiť sama. Dlhodobo už bojujem s nežiadúcim ochlpením na tvári, bruchu a okolo bradaviek. Brucho, prsia ma tak netrápia, nakoľko po vydepilovaní rastú chĺpky veľmi pomaly. Kúpila som si aj laser na domáce použitie, takže to problém nie je.

Najviac ma trápia chĺpky na tvári. Gynekológ PCOS vyvrátil, žiadne iné hormonálne príznaky nemám. Neviem aký je pôvod týchto chĺpkov a ani čo s nimi robiť.

Existuje nejaký prírodný spôsob ako bojovať proti tomuto problému?

Endokrinológiu som ešte zatiaľ nenavštívila, no vychádza mi, že by to mohlo byť genetické, keďže tento problém máme v rodine.

Ďakujem

Dobrý deň,

s týmto problémom Vám bohužiaľ pomôcť neviem.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/