Pomôže bylinná terapia na kŕčové žily?

Zodpovedané
17. jún 2024

Dobrý deň,

trpím kŕčovými žilami.

Čo účinné z čínskej medicíny mi pomôže?

Existujú bylinky, ktoré pomôžu?

Ďakujem

Dobrý deň,

už vytvorené kŕčové žily na Slovensku pomocou TČM lieči len málokto, lebo je to veľmi invazívny zásah do organizmu.

Pomocou bylinnej terapie ideálne spolu s akupunktúrou je možné predísť zhoršeniu stavu a tvorbe nových kŕčových žíl.

Na stanovenie postupu liečby a bylinnej zmesi je nevyhnutná diagnostika.

Okrem toho je vhodné upraviť režim:

  • nesedieť veľa, nestáť veľa, mať dostatok pohybu - hlavne chôdza, obmedziť stres a vyčerpanosť,
  • potierať nohy gélmi z pagaštana konského,
  • zaradiť do stravy pohánku,
  • vyhnúť sa ťažkým mastným jedlám, jesť dostatok tepelne upravenej zeleniny, vývary z kostí, zeleniny.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na diagnostiku a terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/