Pomôže alternatívna liečba pri chorobe cheilitis granulomatosa?

Zodpovedané
16. jún 2023

Dobrý deň,

bolo mi diagnostikované ojedinelé ochorenie cheilitis granulomatosa, ktoré môže mať známe príčiny ale aj neznámu etiológiu. Podstupujem rôzne vyšetrenia (alergológia, hematológia, ORL, pľúcne), ktoré by s daným stavom mohli súvisieť. Všetko zatiaľ so záverom, že výsledky sú v poriadku. Začínam byť zúfalá.

Čaká ma ešte gastro vyšetrenie a vyšetrenie u endokrinológa.

Myslíte, že alternatívna liečba by medzičasom mohla pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

z mojich skúseností s touto diagnózou lekári nenašli príčinu vzniku a ani liečba antihistaminikami a kortikoidmi nepomohla.

Liečbou pomocou bylinných zmesí a akunpunktúrou je možné zdureninu zmenšiť a aj vyliečiť. Liečba trvá niekoľko mesiacov a veľmi záleží na vytrvalosti a spolupráci pacienta.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/