Pomôže akupiercing proti bolestiam hlavy a úzkostiam?

Zodpovedané
19. aug 2024

Dobrý deň,

zvažujem akupiercing kvôli bolestiam hlavy a úzkostiam. Avšak mám epilepsiu. Jeden lekár, ktorý to robí, povedal, že bez problémov. Druhý tvrdí, že mi to môže zhoršiť epilepsiu.

Aký je Váš názor?

Bolesti hlavy a epilepsiu mám 7 rokov. Som po operácii epidermoidnej cysty, následného hydrocephalu a zavedený shunt. Odvtedy mám aj úzkosti.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

akupiercing je nová metóta, v krátkodobom horizonte funguje proti bolestiam hlavy.

Nemám skúsenosti s pacientmi s akupiercingom, preto neviem predpokladať dlhodobý vplyv na organizmus. Neviem ani odhadnúť jeho vplyv na Váš organizmus vzhľadom na Vaše zdravotné problémy.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/