Pomohla by mi čínska medicína a akupunktúra pri zakalení sklovca?

Zodpovedané
19. aug 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Pomohla by mi čínska medicína a akupunktúra pri zakalení sklovca?

Ak áno, čo mi odporúčate?

Aký výsledok môžem očakávať?

Ďakujem

Dobrý deň,

zakalenie sklovca je možné liečiť čínskou medicínou - akupunktúrou a bylinnou liečbou.

Okrem toho by som Vám odporučila:

  • Vyhnúť sa zahrievajúcim potravinám: alkohol, káva, sladkosti, pikantné jedlá.
  • Zaradiť do jedálnička dostatok tepelne upravenej zeleniny a vývarov z mäsa, kostí, rýb a zeleniny.
  • Obmedziť stres, pracovať na zvládaní emócií pomocou psychoterapie a pod.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/