Mám polycystické vaječníky a túžim po dieťatku. Existujú bylinky, ktoré mi pomôžu?

Zodpovedané
11. apr 2023

Dobrý deň,

mám polycystické vaječníky a užívam Metformin. Túžim po dieťatku.

Je niečo v čínskej medicíne, čo mi môže pomôcť?

Existujú bylinky, ktoré vyriešia môj problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, na liečbu polycystických vaječníkov existuje viacero bylinných zmesí, ktoré Vám viem dať namiešať na základe kompletnej diagnostiky v závislosti od príčiny vzniku.

Ideálna je aj kombinácia s akupuntúrou. Kombináciou fytoterapie a akupunktúry sa výrazne skráti doba liečby. Je dôležité najprv preliečiť organizmus a až potom sa snažiť o dieťatko.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/