Je tradičná čínska medicína vhodná aj na liečenie zdravotných problémov 5-týždňového novorodenca?

Zodpovedané
17. sep 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Je tradičná čínska medicína vhodná aj na liečenie zdravotných problémov 5-týždňového novorodenca?

Ďakujem

Dobrý deň,

čínska medicína je vhodná aj pre novorodencov od narodenia. Vhodná je bylinná liečba a aj akupunktúra. U detičiek krásne a rýchlo funguje, ale závisí aj od typuzdravotného problému.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na diagnostiku a terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/