Je možné liečiť depresiu tinktúrami a kapsulami?

Zodpovedané
14. okt 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať.

Viete odporučiť niečo na depresiu formou kapsúl alebo tinktúry?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka prípravkov, tak bez diagnostiky Vám neviem nič odporučiť.

Odporúčam Vám, aby ste sa skúsili začať venovať niečomu, čo Vás v minulosti bavilo, čo Vám robilo radosť. Napr. maľovanie, spev, tanec, hra na hudovný nástroj, práca v záhradke, alebo varenie, alebo čokoľvek iné, čo Vás baví.

Skúste prijať okolnosti z minulosti prijať. Skúste prijať fakt, že v živote sa stále niečo mení, vrátane nás samých. Nie vždy situácie a ľudia spĺňajú naše predstavy o tom ako by to malo byť.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na diagnostiku a terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/